Ceník pedikúra


Na pedikúru používáme výhradně českou kosmetiku určenou pro profesionální použití značky BISBIS. Tato kosmetika je v maximální míře vyrobena z 85% přírodních surovin. Obsahuje Lactilu, která obnovuje přirozenou hydrataci pokožky a je vhodná i pro diabetiky a psoriatiky.

Klasická pedikúra mokrá

Namáčení chodidel v jemné čisticí a změkčující lázni, odstranění zrohovatělé vrstvy kůže skalpelem, odstranění exkavátorem kůžičky a nečistot kolem nehtů, tvarování nehtů, peeling chodidel, masáž a ošetření chodidel hydratačním krémem

450,-
(60 minut)SPA pedikúra

Chodidla necháme relaxovat v jemné čistící a relaxační lázni s přidáním oleje 10-15min., poté se provede odstranění zrohovatělé kůže na patách, chodidlech a prstech, úprava kůžiček nehtů a nehtů do správného tvaru, jemný peeling s obsahem mandlového oleje, rozmarýnovou a levandulovou silicí, který působí i jako omlazující a pečující maska ( 10 min. zábal), uvolňující a uvolňující masáž nohou.

890,-
(120 minut)Expres pedikúra

Namočení chodidel v jemné čisticí lázni 10-15min., odstranění zrohovatělé kůže, úprava kůžiček a nehtů do správného tvaru, ošetření chodidel hydratačním krémem.

390,-
(45 minut)

Doplňkové služby:

Služba Cena / Čas
Odstranění kuřího oka od 30,- do 100,-
Ošetření zarostlého nehtu 50,-
Obroušení zbytnělých nehtů 30,-
Masáž chodidel (samostatně) - 20 min. 150,-
Peeling s maskou na chodidla (zábal 10 min.) 100,-
Gel lak MYSTIC NAILS 150,-
Odstranění gel LAKU 100,-
Odlakování 30,-